Domů Managed a ICT řešení GTS datacentrum

GTS datacentrum

GTS datacetrum zajišťuje umístění firemního serveru do prostředí bezpečného datacentra GTS Czech, vybaveného špičkovou technologií. Umožní firmám provozovat svou servrovou infrastrukturu přímo a zálohovaně na páteři internetu. Předností je zejména špičková úroveň zabezpečení i servisu.
Umístěním serveru v některém z datacenter GTS Czech zajistíme jeho přímé připojení do páteřní sítě s  garantovanou kvalitou klíčových parametrů IP sítě. Datacentra jsou vybavena nejmodernějším zařízením fyzické bezpečnosti, záložními zdroji energie, klimatizací, uzamykatelnými stojany, unikátním protipožárním systémem, atd.

Výhody služby

a)    nejmodernější fyzické i datové zabezpečení datových center
b)    připojení serveru k vysokorychlostní zálohované páteřní síti s garantovanými parametry
c)    úspora kapacity přístupové linky i nákladů na klimatizaci, fyzické zabezpečení a záložní zdroje energie
 

Komu je služba určena
Služba GTS datacetrum je určena všem firmám, které chtějí provozovat své aplikace a potřebují je mít umístěny na spolehlivých, zabezpečených serverech s vysokou dostupností a s garantovanou kvalitou klíčových parametrů sítě. Je-li Vaše firma aktivní na internetu, GTS housing je pro Vás ideální volba.
 

Ceník
Jednotlivé cenové programy a ceníky služeb budou zákazníkům poskytnuty obchodním zástupcem nebo operátorem Kontaktního centra na lince 800 900 010.
 

Detailní popis služby

Služba obsahuje

 • Pronájem prostoru pro umístění serveru (police (regál), stojan, klec)
 • datový tok s definovaným přenosem dat
 • vysoce zabezpečený prostor (čipové karty, speciální bezpečnostní klíče, dálkově dohlížené dveřní zámky, recepční služba)
 • záložní zdroje nepřerušitelného napájení
 • moderní hasicí systém
 • klimatizace a nepřetržité sledování hodnot teploty, vlhkosti a napájení v prostorech datacenter
 • přístup do lokality 24 hodin denně
 • rychlé a garantované připojení k internetu prostřednictvím páteřní sítě GTS Czech
 • nepřetržitý dohled nad sítí, včetně upozornění na případné problémy
 • Kontaktní centrum k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu


Další výhody

 • Zvýšené bezpečí a spolehlivost, snížené výdaje a riziko
  - Bezpečnější to být nemůže - nabízíme nejmodernější fyzické i datové zabezpečení datových center.
  - Můžete se spolehnout, že jsme rychlejší - připojíme Váš server k vysokorychlostní zálohované páteřní síti s garantovanými parametry.
  - Uspoříte - umístěním svého serveru do datacentra ušetříte kapacitu vlastní přístupové linky a náklady na klimatizaci, fyzické zabezpečení a záložní zdroje energie.

 

 • Technická specifikace prostoru v datacentru
  - Klimatizace: Stálá teplota a vlhkost, samostatné větrání každého prostoru
  - Zabezpečení: Uzamykatelný box se zabezpečením proti vylomení dveří, speciální bezpečnostní klíčový systém Abloy, hlídaný dveřní kontakt, čipová karta pro vstup do objektu, recepce
  - Napájení: 2x230 V/50 Hz
  - Záloha napájení: UPS, dieselagregát

 

 • Parametry internetové sítě
  - Mezinárodní konektivita: 1 x 10 Gbit/s, 1 x 2,5 Gbit/s, dva nezávislí Tier-1 poskytovatelé na datových linkách GTS Czech, na dvou geograficky oddělených lokalitách (Frankfurt a Vídeň). GTS Czech je členem tří předních evropských peeringových center ve Frankfurtu (DE-CIX), Vídni (VIX) a Amsterdamu (AMS-IX).
  - Možnost pružného navyšování IP konektivity
  - Datová centra: hlavní lokality: Praha, Brno, Ostrava
  - Páteřní síť: Optická plně zálohovaná síť s rychlostmi 10 Gbit/s mezi hlavními uzly 

 

 • Mezinárodní konektivita
  - 1 x 10 Gbit/s, 1 x 2,5 Gbit/s, dva nezávislí Tier-1 poskytovatelé na datových linkách GTS Novera, na dvou geograficky oddělených lokalitách (Frankfurt a Vídeň). GTS Novera je členem tří předních evropských peeringových center ve Frankfurtu (DE-CIX), Vídni (VIX) a Amsterdamu (AMS-IX).

 

Schéma služby GTS datacetrum

alt

Základní info

Future line s.r.o.
IČO: 25682555
Web zprovoznil Profinvent
Všeobecné obchodní podmínky

Adresa

Future line s.r.o.
Nám. Přemyslovců 16
288 02  Nymburk
Česká republika
 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.