Domů Kariéra
Kariéra Tisk Email

Sales representative spol. T-mobile pro firemní zákazníky
Konzultant partnerské prodejny T-mobile
Obchodní zástupce – specialista prodeje ICT služeb

Vaše pracovní činnost
- prodej telekomunikačních a ICT služeb ve spolupráci se společností T-Mobile
- péče o stávající významné zákazníky ve svěřeném regionu (Střední Čechy - možno i Praha)
- zjišťování potřeb zákazníků
- aktivní vyhledávání nových zákazníků
- pravidelné reportování pracovní činnosti a obchodních schůzek
- administrativa spojená s jednotlivými obchodními případy

Co u Vás hledáme
- ukončené SŠ vzdělání s maturitou
- dobrou úroveň sociálních dovedností: komunikativnost, reprezentativní vystupování
- drive, soutěživost, ale zároveň i týmového ducha
- lásku k technologiím a novinkám
- schopnost budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky
- pečlivost, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu
- velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
- řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat
- znalost angličtiny výhodou

Co nabízíme
- zaměstnání na HPP (pracovní smlouva)
- motivující mzdové ohodnocení závislé na prodejních výsledcích bez omezení horní hranice příjmu!
- možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
- zajímavou a pestrou práci v mladém kolektivu
- možnost samostatné organizace pracovního dne
- možnost využívat auto i pro soukromé účely (zaměstnavatel hradí náklady spojené se služebními cestami)
- mobilní telefon, notebook, internet

Informace o pozici
- Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
- Požadovaný jazyk: Angličtina (Základní)
- Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Občerstvení na pracovišti
- Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
- Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
- Pozice je vhodná pro absolventy.

HLEDÁME UCHAZEČE DO PRODEJNY V PODĚBRADECH, NYMBURCE A BRANDÝSE NAD LABEM

Požadujeme
- praxi nebo velmi dobrou orientaci v produktech mobilních operátorů
- velmi dobrou znalost práce na PC včetně MS Office
- osobní zájem a přehled v mobilních telefonech
- komunikativnost, pečlivost, organizační schopnosti a ochotu učit se nové věci
- odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu
- maximální nasazení

Nabízíme
- příjemné pracovní prostředí
- každodenní práci s PC a telefonem
- nástup možný IHNED

Náplň práce
- prodej mobilních a fixních služeb ve specializované prodejně T-mobile
- následný servis a péče o zákazníky
- vedení administrativy spojené s prodejem

- Benefity: Mobilní telefon?Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní referent
- Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

HLEDÁME OBCHODNÍKY PRO KOLÍN a NYMBURK

Náplň práce
- prodej unikátních internetových a televizních služeb do firem / domácností v regionu Nymburk a Kolín
- vyhledávání nových obchodních příležitostí pro prodej ICT předních světových výrobců jako je Dell, HP, Xerox, apod.
- udržování a posilování vztahu se stávajícími zákazníky a monitoring konkurenčních aktivit u klientů
- reprezentace společnosti ve svěřeném regionu

Požadujeme
- obchodního ducha, výborné komunikační schopnosti a prezentační dovednosti
- ukončené SŠ/VŠ vzdělání nebo velké zkušenosti s prodejem
- schopnost rychle se učit nové věci
- reprezentativní chování a asertivní vystupování
- uživatelská znalost PC (MS Office, Outlook) a velmi dobrá orientace v ICT
- zkušenosti v oblasti přímého prodeje nebo praxe na obdobné pozici výhodou (IT/HW/SW/Telco/Cloud)
- trestní bezúhonnost

Nabízíme
- dlouhodobou na HPP i krátkodobou spolupráci na ŽL
- motivující finanční ohodnocení
- bezplatné profesionální produktové a prodejní školení
- velkou marketingovou podporu a perfektní zázemí, přátelský kolektiv
- práci s nejnovějšími technologiemi na trhu
- služební auto, mobil, notebook (HPP)

- Požadovaný jazyk: Angličtina (Základní/Pasivní)
- Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Základní info

Future line s.r.o.
IČO: 25682555
Web zprovoznil Profinvent
Všeobecné obchodní podmínky

Adresa

Nám. Přemyslovců 16
288 02  Nymburk
Česká republika

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.