Domů Počítače Dell OptiPlex Dell OptiPlex XE

Dell OptiPlex XE

Dell OptiPlex XE Dell OptiPlex XE

Účelový design


Počítač OptiPlex XE byl vytvořen pro náročný každodenní provoz a navržen tak, aby mohl být provozován v prostředí s vysokou teplotou, prašném prostředí a v omezených prostorách.

 Design, který vhodně doplní vaše řešení: Pod pultem, na stole nebo ve skříni. Počítač OptiPlex XE je dodáván ve dvou provedeních a lze jej instalovat prakticky v jakémkoli směru. Volitelné externí tlačítko napájení umožňuje snadný přístup ve stáncích a jiných uzavřených prostorech.


Připraven zvládnout vysoké teploty: Počítač OptiPlex XE byl navržen pro nepřetržitý provoz v uzavřených prostorách a lze jej provozovat v prostředí s teplotou až 45 °C (113 °F). Volitelná odvětrávací sada může zvýšit odolnost v prostředí s teplotou až 55 °C (131 °F).


Ideální pro periferní zařízení: Nabízí připojení PS/2, sériové (RS-232), VGA a až 10 připojení USB včetně napájeného portu. Počítač OptiPlex XE umožňuje používat širokou nabídku nových a starších periferních zařízení.Stabilita, na kterou se můžete spolehnout


Systém OptiPlex XE poskytuje výrobcům OEM, maloobchodům a prodejnám dlouhodobou spolehlivost, přizpůsobitelná integrovaná řešení a nízké celkové náklady na vlastnictví.

 

  • 3,5letá životnost: Zahrnuje uzamčení klíčových hardwarových a softwarových komponent; pomáhá snižovat náklady a složitost obvykle spojené s opakovanou certifikací systému. Kromě standardní omezené záruky1 na hardware jsou k dispozici možnosti volitelných služeb a podpory.
  • Dlouhodobě řízený přechod: 6měsíční řízený přechod usnadňuje zachování konzistentního pracovního prostředí při současném plánování budoucích nasazení.
  • Řešení OEM od společnosti Dell: Prostřednictvím produktu OptiPlex XE nabízí společnost Dell výrobcům OEM ucelená řešení, od použití vlastní značky a integrace v továrně až po jedinečné služby a podporu. Chcete-li vytvořit řešení OEM dle vašich požadavků a možností rozpočtu, kontaktujte zástupce společnosti Dell.
  • Řešení pro prodejny od společnosti Dell: Počítače OptiPlex XE poskytují základ kompletního řešení pro prodejní místa. Společnost Dell také nabízí volitelná integrovaná řešení postavená na technologiích pro automatizaci prodeje produktů zákazníkům a také serverové úložné systémy. Chcete-li vytvořit řešení pro prodejní místa dle vašich požadavků a možností rozpočtu, kontaktujte zástupce společnosti Dell.

 


 

Integrovaná správa vylepšená o služby společnosti Dell


Opravy a údržba počítačů OptiPlex XE jsou velmi snadné, a to platí i pro uzavřené prostory, prodejní stánky a odloučená místa.

  • Efektivní vzdálená správa: Nabízená technologie Broadcom® TruManageTM umožňuje zaměstnancům oddělení informačních technologií vzdálené monitorování a údržbu systémů OptiPlex XE, což minimalizuje prostoje uživatelů a umožňuje plánovat instalace oprav a aktualizací v době mimo provozní špičku.
  • Snadná údržba: S šasi počítače OptiPlex XE lze pracovat bez nářadí, včetně zdroje napájení, takže i jeho výměna je velmi snadná a rychlá. Diody Dell DirectDetectTM pro řešení problémů umožňují rychlou diagnostiku problémů s hardwarem bez nutnosti otevřít šasi.
  • Vestavěné monitorování systému: Počítač OptiPlex XE nabízí funkce kontrolního časovače pro automatické monitorování funkcí jako například zavádění systému, zatížení operačního systému a zadaných aplikací. Další funkce monitorování hardwaru poskytují upozornění na selhání kvůli vysoké teplotě, testu POST, ventilátoru a zdrojů napájení.
  • Přizpůsobitelné služby Dell: Od přizpůsobení hardwaru připraveného k použití po vyhrazené technické služby Dell ProSupport for IT1 a Dell ProManage nabízí společnost Dell řadu možností přizpůsobitelných služeb a podpory po celou dobu životnosti počítače.


Energeticky úsporný design, ohleduplnost k životnímu prostředí


Počítač OptiPlex XE s energeticky úsporným designem, který je šetrný k životnímu prostředí, je výhodný z hlediska provozu i rozpočtu vaší firmy.

 

  Energeticky úsporné funkce: Počítač OptiPlex XE poskytuje nastavení napájení Dell Energy Smart (jen některé konfigurace) a zdroje napájení s 88% účinností. Kalkulačka energetických úspor zákazníků společnosti Dell vám spočítá předpokládanou spotřebu energie pro několik přizpůsobených systémů OptiPlex.
  Soulad s normou ENERGY STAR® : Společnost Dell jako partner programu ENERGY STAR navrhla počítač OptiPlex XE tak, aby odpovídal standardům energetické úspornosti programu ENERGY STAR 5.0.
  Přísné standardy ochrany životního prostředí: Vybrané konfigurace počítače OptiPlex XE splňují podmínky klasifikace EPEAT® Gold. Gold je nejvyšší standard EPEAT (Electronic Product Environment Assessment Tool), souboru výkonnostních kriterií pro hodnocení ekologických vlastností elektronických produktů jak ve veřejném, tak soukromém sektoru.
 

Náhledy produktu

  •  
Více v této kategorii: « Dell OptiPlex FX170

Základní info

Future line s.r.o.
IČO: 25682555
Web zprovoznil Profinvent
Všeobecné obchodní podmínky

Adresa

Future line s.r.o.
Nám. Přemyslovců 16
288 02  Nymburk
Česká republika
 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.